O naszej szkole rowerowej

O nas

Przyszłość naszych dzieci w dużym stopniu zależy od nas. Poczucie własnej wartości, bezpieczeństwa, akceptacji, otwartość i gotowości na wyzwania, koleżeństwo i przyjaźnie… nie biorą się znikąd! Na wszystko to pracujemy całe życie, ale jak wiadomo, najważniejsze są pierwsze samodzielne kroki.

Dlatego połączyliśmy siły i stworzyliśmy zespół do zadań specjalnych.

Za profesjonalne, poparte wieloletnim doświadczeniem podejście do szkolenia sportowego na najwyższym poziomie odpowiada Freeride Sport.

Organizacja i troska o bezpieczeństwo w czasie naszych realizacji to Young Riders.

Dążymy do osiągania celów nie ponad wszystko, lecz biorąc pod uwagę całe przyszłe życie tych, którzy zostali nam powierzeni.

Z radością, uśmiechem i bawiąc się w najlepszym towarzystwie!  

team

Agnieszka Swędzioł

Założycielka Young Riders. Od 2011 roku zajmuje się organizacją wyjazdów krajowych i zagranicznych. Zarządzała dużymi projektami nie tylko na terenie Polski, ale całego świata. Dba o logistykę i bezpieczeństwo na wyjazdach. Lubi jak się coś dzieje :). Swoją rowerową pasję rozwija z Freeride Sportem.

Grzesiek Dendys

Grzesiek Dendys

Instruktor MTB prowadzący od 8 sezonów klub rowerowy Freeride Sport w Bielsku-Białej. Zwycięzca Klasyfikacji generalnej Polish 4 X Open w sezonie 2016. Wielokrotny medalista zawodów dual slalom Joy RIDE Festiwal. Na koncie też wielokrotne podium zawodów pumptrackowych-m.in. Puchar Południowej Polski, Puchar Polski Pumptrack Battle.
Kocha rower od zawsze, ale dwa kółka czasem zostawia dla jednego… monocykl to druga rowerowa pasja :).

Michał Dendys

Odkąd pamięta ma zajawkę do rowerów, nart i kitesurfingu. Na poważnie zaczął trenować od 2012 r., a w 2016 r. zdobył tytuł II wicemistrza Polski w downhillu. W sezonie 2019 był koordynatorem Bike Parku w Kasinie, a teraz jest licencjonowanym instruktorem turystki rowerowej.

Kasia Soj

Licencjonowany instruktor turystyki rowerowej. Od trzech lat spełnia się w ekipie FreerideSport. Rower to jej pasja, a jazda na nim to przyjemność i zajawka, którą uwielbia się dzielić. Swoje doświadczenie łączy z wykształceniem pedagogicznym oraz praktyką w pracy z dziećmi. 

Kuba Sidzina Young Riders

Kuba Sidzina

Na rowerze zaczynał jeździć 10 lat temu, na początku małe skocznie w lesie, które z czasem przerodziły się w latanie ogromnych skoczni na polskich oraz europejskich zawodach dirtowych. Ma w dorobku złoto na Electric Castle Dirt 2015, Rumunia i Zew Slopestyle Kluszkowce 2015, 3 srebra w: FFT Slopestyle 2016, Czechy, Kazora Jam 2017, Polska i  Flybag End Of Season 2014, Polska oraz czterokrotny brąz w: FFT Slopestyle 2017, Czechy, Wombat Dirt Jumping Cup 2015,  Suszec Jam 2017. Teraz sporo trenuje na rowerze enduro pracując na dobre wyniki w zawodach Enduro World Series. 

instruktorzy Young Riders

martyna puda

Na rowerze jeźdźi od 15 roku życia. Miłością do enduro zaraził ją Tata. Swoją karierę rowerową zaczynała niewinnie od „Twistera”, później udział w zawodach Enduro Trails, pokazał ogromny potencjał. Trenowała w bielskim teamie Trek Bielsko Racing. Współpraca z nimi pozwoliła jej zwiedzać różne części Europy i rozwijać, ścigając się z najlepszymi zawodniczkami. Jej największym osiągnięciem było dostanie się do edycji EWS dla najlepszych riderów- znalazła się w 20 najszybszych kobiet na świecie. Teraz ma już w swojej karierze edycje do EWS w Czechach, w której osiągnęła 2 miejsce, Joy Ride w Kluszkowcach-1 miejsce, zawody Enduro Trails- też ze złotem i według niej jedne z najcięższych zawodów enduro w Polsce- MTB Series z 3 miejscem na podium.

Kriss kaczmarczyk

Uzdolniony młody zawodnik, rozpoznawalny w świecie MTB, z osiągnięciami: dwukrotny Mistrz Polski (junior) w Downhill’u, zwycięzca Pucharu Polski Downhill (junior), w 2018 r. reprezentował kraj na Mistrzostwach Świata. Licencjonowany instruktor z podejściem do dzieci.