O naszej szkole rowerowej

O nas

Przyszłość naszych dzieci w dużym stopniu zależy od nas. Poczucie własnej wartości, bezpieczeństwa, akceptacji, otwartość i gotowość na wyzwania, koleżeństwo i przyjaźnie… nie biorą się znikąd! Na wszystko to pracujemy całe życie, ale jak wiadomo, najważniejsze są pierwsze samodzielne kroki.

Dlatego połączyliśmy siły i stworzyliśmy zespół do zadań specjalnych.

Za profesjonalne, poparte wieloletnim doświadczeniem podejście do szkolenia sportowego na najwyższym poziomie odpowiada Freeride Sport.

Organizacja i troska o bezpieczeństwo w czasie naszych realizacji to Young Riders.

Dążymy do osiągania celów nie ponad wszystko, lecz biorąc pod uwagę całe przyszłe życie tych, którzy zostali nam powierzeni.

Z radością, uśmiechem i bawiąc się w najlepszym towarzystwie!  

team

Agnieszka Swędzioł - założycielka Young Riders

Agnieszka Swędzioł

Założycielka Young Riders. Od 2011 roku zajmuje się organizacją wyjazdów krajowych i zagranicznych. Zarządzała dużymi projektami nie tylko na terenie Polski, ale całego świata. Dba o logistykę i bezpieczeństwo na wyjazdach. Lubi jak się coś dzieje :). Swoją rowerową pasję rozwija z Freeride Sportem.

Grzesiek Dendys

Grzesiek Dendys

Instruktor MTB prowadzący od 8 sezonów klub rowerowy Freeride Sport w Bielsku-Białej. Zwycięzca Klasyfikacji generalnej Polish 4 X Open w sezonie 2016. Wielokrotny medalista zawodów dual slalom Joy RIDE Festiwal. Na koncie też wielokrotne podium zawodów pumptrackowych-m.in. Puchar Południowej Polski, Puchar Polski Pumptrack Battle.
Kocha rower od zawsze, ale dwa kółka czasem zostawia dla jednego… monocykl to druga rowerowa pasja :).

Kriss kaczmarczyk

Uzdolniony młody zawodnik, rozpoznawalny w świecie MTB, z osiągnięciami: dwukrotny Mistrz Polski (junior) w Downhill’u, zwycięzca Pucharu Polski Downhill (junior), w 2018 r. reprezentował kraj na Mistrzostwach Świata. Licencjonowany instruktor z podejściem do dzieci.

Kuba Ćwięka instruktor rowerowy w Young Riders

jakub ćwięka

Na rowerze jeździ od 6 lat. Pomimo początkowo słabych warunków do jazdy, szybko zdobył umiejętności by poruszać się po najbardziej wymagających trasach. Obecnie mieszkając w Krakowie, szuka rowerowych wyzwań i przygód, pnie się w górę polskiej sceny zawodniczej. Ma do zaoferowania dużo wiedzy technicznej, jak i tej z zakresu psychologicznego; chcę przede wszystkim wypuszczać spod swojej ręki osoby świadome i samodzielne, które potrafią odnaleźć swoje miejsce w rowerowym świecie i korzystać z niego w bezpieczny i efektywny sposób.

Michał Dendys

Odkąd pamięta ma zajawkę do rowerów, nart i kitesurfingu. Na poważnie zaczął trenować od 2012 r., a w 2016 r. zdobył tytuł II wicemistrza Polski w downhillu. W sezonie 2019 był koordynatorem Bike Parku w Kasinie, a teraz jest licencjonowanym instruktorem turystki rowerowej.

Kuba Sidzina Young Riders

Kuba Sidzina

Na rowerze zaczynał jeździć 10 lat temu, na początku małe skocznie w lesie, które z czasem przerodziły się w latanie ogromnych skoczni na polskich oraz europejskich zawodach dirtowych. Ma w dorobku złoto na Electric Castle Dirt 2015, Rumunia i Zew Slopestyle Kluszkowce 2015, 3 srebra w: FFT Slopestyle 2016, Czechy, Kazora Jam 2017, Polska i  Flybag End Of Season 2014, Polska oraz czterokrotny brąz w: FFT Slopestyle 2017, Czechy, Wombat Dirt Jumping Cup 2015,  Suszec Jam 2017. Teraz sporo trenuje na rowerze enduro pracując na dobre wyniki w zawodach Enduro World Series.